Перейти до основного вмісту

Публікації

Показано дописи з жовтень, 2023

Щороку восени відзначають День української писемності та мови — у пам'ять про святого Нестора Літописця.

Українську мову називають солов’їною, адже вона багата на епітети та її звучання неймовірне. Безумовно, мова для народу є його скарбницею, живою схованкою людського духу. Рідна мова утворює невидимий зв’язок між усіма поколіннями минулого та майбутнього. Навіть коли українську мову намагалися витіснити, народ завжди зберігав та відстоював право розмовляти своєю мовою. Українські поети, художники, політичні діячі у всі часи намагалися зберегти та популяризувати рідну мову. З року в рік наша мова збирає все більше справжніх прихильників. День української писемності відзначили у нашому закладі.Традиціцно приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності.  
 24 жовтня 2023 року в шкільній бібліотеці відбувся виховний захід "Герої нескореної України" для учнів 11 класу.У бібліотеці експонується художньо-документальна виставка, фотографії з воїнами Збройних сил України.Учні вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.Вічна пам'ять героям! Вічна шана героям!
 Учні 7-Б класу відвідали Станцію юних натуралістів та віднесли смаколики і для тих тваринок, що там ними опікуються, і передали в притулки.
 Учні 9 - А класу ознайомилися з матеріалами виставки «Герої нескореної України».
Година шани "Герої не вмирають" у 5-А класі.
 17 жовтня у шкільній бібліотеці для 6-А класу пройшов виховний захід "Герої не вмирають".

"Захист України - обов'язок кожного громадянина"

 Бібліофреш щодо огляду книжкової тематичної виставки "Захист України - обов'язок кожного громадянина"

День ментального здоров'я

  Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я. Цей день присвячений стійкості українського народу, довірі між людьми, а також піклуванню про кожного.  Українська формула стійкості може та має бути актуальною у глобальному контексті. Бо не лише для нас, а й для всього світу ментальне здоров’я є викликом. Психічне здоров'я – це більше, ніж відсутність психічних розладів. До станів психічного здоров'я відносяться психічні розлади та психосоціальні порушення, а також інші психічні стани, пов'язані зі значним стресом, порушенням функціонування або ризиком ушкодження.  Психічне та фізичне здоров’я – однаково важливі компоненти для загального здоров’я людини. Класними керівниками проведено виховні години щодо важливості дбати про своє ментальне здоров'я.

"Happy Гав для Сірка"

 Учні 4-В класу разом з батьками та класним керівником Пазюрою М.О. долучилися до благодійної  акції "Подарунок для пухнастого" в рамках Всеукраїнської акції #"HappyГавдляСірка". Давайте разом в цей непростий час зробимо життя песиків та котиків у притулках трохи щасливішим та ситішим.
 Сьогодні продовжили роботу волонтери чеської  команди "Людина в біді" У групах працювали учні 3-а,3-б, 8-б класів ( кл.керівники Ліана Юнак, Наталія Тищенко, Наталія Бойова).Діти з задоволенням виконували вправи, які запропонували пані Катерина та пані Надія. Всі були активними, веселими, креативними. Найбільше сподобалася вправа "Парашут ", яка вчить злагоджено працювати в команді.Пані Наталя провела тренінгові вправу "Павутинка" , рухливу гру " Рухайся, як тваринка". Малювали свої долоні, щоб зрозуміти себе і свої бажання. За трьома фактами про себе дізнавалися, чи знають і розуміють тебе друзі і знайомі. Вивчили декілька технік самоконтролю в стані стресу та тривоги. Діти виготовляли смайликів настрою з пластичних матеріалів. Усі  отримали задоволення. Учасники тренінгів  вдячні за цікаву зустріч.

Про проведення заходів до Всесвітнього дня психічного здоров’я

Актуальність психологічного супроводу в освітньому процесі визначається суспільними вимогами, що є актуальними стратегічними змінами розвитку української освіти та світовими тенденціями. За ініціативи першої леді України Олени Зеленської реалізується Національна програма з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, в якій вагомого значення набуває забезпечення якісного освітнього процесу та створення психологічно комфортного освітнього простору. Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів освіти залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти. Педагогічні працівники мають забезпечувати психологічну складову організації освітнього середовища, створюючи умови, що сприятимуть розвитку особистості кожної дитини, збереженню здоров’я та формуванню готовності до самостійного життя. Всесвітній день психічного здоров’я відзначається 10 жовтня.  Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух...

Всеукраїнський урок єдності

 Учні 5-А класу долучилися до Всеукраїнського уроку єдності.
 Передали подарунки, ласощі, обереги та малюнки від нашої освітянської спільноти! Незалежно від того, що зараз майже в кожній родині є близькі, які захищають наш спокій, ми пам'ятаємо про кожного і розуміємо, на кільки приємно отримати від земляків часточку домашнього тепла, виріб чи малюнок, зроблений маленькими рученятами. Дякуємо, наша люба спільното!

"СпівДія заради дітей"

 На базі Лозівського міського центру молоді учні 1 -А та 1-Б класів( класні керівники Юлія Бондаренко та Галина Циганок)  долучилися до майстер-класу , проведеного менторами Анною Кірик та Оксаною Куликовою у рамках проекту "СпівДія  заради дітей".Учасники зустрічі за допомогою арт-терапевтичної техніки "Чашка" мали змогу знизити психоемоційну напругу та зарядитися позитивними емоціями.Діти залюбки ділилися враженнями, активно виконували запропоновані корисні вправи. Адже діти -це наше майбутнє,а збереження їх ментального здоров'я -найважливіше! Проєкт реалізується командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерства молоді та спорту України .  Заклад отримав подяку за активну участь у проєктах громадської організації "Український професійний розвиток".

День захисників і захисниць України

 У 6-А класі до Дня захисників і захисниць України, який відбувся вперше 1 жовтня, пройшла година спілкування "На захисті Батьківщини". Діти переглянули історію виникнення цього свята, обговорили його значення для сьогодення, вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів, розгадали ребус з головним словом "патріот", висловили свою думку кого називають патріотом. На знак вдячності нашим мужнім захисникам і захисницям виготовили вітальні листівки з побажаннями і сюрпризами. Година спілкування у 9-Б класі. Година спілкування у 10 - А класі. Година спілкування у 4- Б класі

Місячник "Обережно! Діти на дорозі!"

 З початком навчального року, коли діти повертаються до навчання і стають більш активними і самостійними у плані пересування вулицями нашого міста, виникає необхідність повторити і розширити знання про правила дорожнього руху. Винятком не став і вересень 2023 року. У школі триває місячник "Обережно! Діти на дорозі!" Учні 6-А класу повторювали ПДР на годинах спілкування протягом місяця і за підсумками цієї роботи провели вікторину "Найрозумніший пішохід"

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Вірю в майбутнє твоє, Україно!"