Перейти до основного вмісту

Публікації

Показано дописи з травень, 2023
Ну ось і все. Навчальний рік позаду! Попереду канікулів пора. Їх дочекалася шкільна наша громада! Радіють всі: дорослі й дітвора. Лише дзвінок подасть свій голосочок,  А то ми вже забули його спів!  Лунай востаннє нам у цьому році, Спогадом школи й тихих, мирних днів!  
 До Дня Героїв  України створено куточок пам'яті загиблих героїв, які своїм життям захистили нас, надали змогу навчатися в стінах рідного закладу! Так, війна ще не скінчилася! Кожен наближає перемогу своїми силами!  Ми завжди пам'ятатимемо своїх героїв:  МИЛОСТНИЙ ОЛЕКСІЙ ЖИТНИКОВ ЯРОСЛАВ ШАПОВАЛОВ ОЛЕКСАНДР КУШТИМ МИКОЛА ВОАСЕНКО БОГДАН! Вони назавжди в наших серцях! Слава ГЕРОЯМ!

День Героїв України

  Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято - День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. (Виховна година у 5-В класі)

До Дня пам'яті жертв політичних репресій

 Учителем історії Федоренко Т.М. проведено тематичні лекції у 11- А та 5 - Б класах за темою: "Сучасний погляд на причини і наслідки політичних репресій в Україні". Вчителем історії Свердло В.В. проведено урок пам'яті у 11-Б класі. 

День вишиванки

  Кожен третій четвер травня Україна святкує День вишиванки. Приєднатись до святкування дуже просто: достатньо одягнути у цей день традиційну вишиту сорочку. Свято не є офіційним чи релігійним, проте воно об’єднує усю країну та українців за кордоном, що справді робить його світлим та прекрасним. Просвітницька акція вуличками мікрорайону нашого «Вишиванка − одвічний предків талісман» Флешмоб « Вишиванку одягаємо - Україну прославляємо», «День вишиванки єднає українців» Книжкова виставка "Українська вишиванка - етнічний бренд, перевірений історією", виставка конкурсних робіт випускників закладу "Нове життя традиції" Малюнковий флешмоб «Прикрась сорочку» Вікторина у 8-Б класі. Виховна година у 2-Б класі.

Єдиний урок “Безпечна дорога додому”

  З 15 до 21 травня в Україні триває перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Сьогодні класними керівниками проведено єдиний національний урок “Безпечна дорога додому” з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

День Європи

 У 5-А класі пройшла виховна година "9 травня - День Європи". Україна вперше відзначає цей день разом з Європою саме 9 травня. Під час виховного заходу діти дізналися, чому  виникло це свято, хто започаткував його в Європі, чому присвячено, як виник Європейський Союз.  Україна - європейська держава і саме зараз Європа простягла  руку допомоги у цей складний для нас час. Виховні години проведено класними керівниками 2-Б та 11-А класів.

День пам'яті та примирення.

  Щороку 8 травня в Україні та світі відзначають День пам’яті та примирення. Друга світова війна 1939–1945 років стала найбільшою трагедією загальносвітового масштабу у ХХ ст. Забравши десятки мільйонів життів, зламавши долі сотням мільйонів людей, зруйнувавши вщент цілі міста й навіть країни, вона проклала свій кривавий шлях також і Україною. Фронт двічі прокотився землями України — спочатку із заходу на схід, потім зі сходу на захід. Мільйони українців поклали життя заради перемоги над нацизмом і відновлення миру. Мільйони зазнали поневірянь під час і після завершення війни, яка давалася взнаки впродовж наступних десятиліть і є відчутною до сьогодні. Друга світова війна стала найбільшою трагедією людства у ХХ ст. Про неї слід пам’ятати, бо війна не повинна повторюватися. На жаль, другий рік поспіль український народ відзначає цей день в умовах повномасштабної збройної агресії рф. С...

День Європи

  Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Нині для українців цей день набув особливого значення, адже нашу країну та ЄС єднають не лише спільні цінності, історія та культура. Наразі, країни, які раніше були просто сусідами, стали для нас насправді близькими друзями, помічниками та для багатьох –  прихистком та порятунком від російської агресії. Водночас українські воїни стали для європейців міцним щитом, який боронить фактично всю Європу від агресивних імперських амбіцій кремля. Українці тепер – приклад мужності, незламності та героїзму, а також єдності. (на фото учні 8-Б класу)

Вітаємо учнів 5-Б класу з перемогою!

  "Ми - патріоти України!" Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. Це закономірне прагнення, адже людині властиве бажання отримувати знання. А які ж ми будемо українці, якщо не знатимемо території, на якій проживаємо та якій завдячуємо усим, що в нас є, не знатимемо їсторії, мови, літератури, географії - тобто не матимемо тих знань, які вирізняють націю, які вказують нам, до якої спільноти ми належимо? Які ж ми патріоти, якщо не розумітимемо, в чому наші досягнення, здобутки та переваги в порівнянні з іншими народами? Саме з метою ознайомлення молодого покоління українців з нашими цікавинками та досягненнями, ми вирішили запровадити національно-патріотичний конкурс, який покликаний ознайомити учасників з Україною. Вітаємо з перемогою у VII Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі "МИ - ПАТРІОТИ УКРАЇНИ" учнів 5-Б класу ( кл.кер. Федоренко Т.М.).

Міжнародний день протидії булінгу

 Міжнародний день протидії булінгу відзначається у всьому світі сьогодні, 4 травня. Булінг – це форма насильства у вигляді травлі, бойкоту, насмішок, дезінформації, псування особистих речей, фізичній розправі тощо. Це явище може мати різні форми та проявлятися у різних ситуаціях. Булінг може бути: ☑Фізичний – штовхання, бійки, підніжки, нанесення тілесних ушкоджень тощо. ☑Економічний – крадіжки, пошкодження чи знищення одягу та інших особистих речей жертви, вимагання грошей тощо. ☑Психологічний – поширення образливих чуток, ігнорування, погрози, жарти, шантаж тощо. ☑Сексуальний – принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, прізвиська та образи сексуального характеру, зйомка відео у переодягальнях, сексуальні погрози, поширення образиливих чуток тощо. ☑Кібербулінг – приниження за допомогою інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, інтернету тощо (пересилка неоднозначних фото, обзивання телефоном, зйомка на відео бійок чи інших принижень і викладання відео в мереж...